Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Microsoft Surface Hub 2 Geleceği Beraberinde Getiriyor

Ana Sayfa » Teknoloji » Microsoft Surface Hub 2 Geleceği Beraberinde Getiriyor
Microsoft Surface Hub 2 Geleceği Beraberinde Getiriyor

Microsoft’un belki de en popüler ürün serilerinden biri olan toplantı ekranlarının en yeni üyesi Surface Hub 2’nin halka tanıtımı gerçekleştirildi. Bir önceki nesil olan Surface Hub’ın iki tip ekran seçeneği mevcuttu: 1080p 55-inç ve 4K 84-inç. Surface Hub 2’ye bakarsak ekstra ince kenarlara sahip 50.5-inç bir ekran ve 4K’yı aşan bir görüntü kalitesi mevcut. Geliştirilen yeni düşey hizalama özelliği ve akıllı ergonomik tasarımı sayesinde artık Surface Hub 2 olduğu yerde dönüşler yapabiliyor. Surface Hub 2 hakkında pek fazla bir bilgi yok, yani ne fiyatını ne de net olarak piyasaya sürüleceği tarihi biliyoruz ancak 2019’da çıkacağı biliniyor. Yapılan ön gösterim, cihazı daha çıkmadan sipariş eden özellikle ofis çalışanları içindi denebilir.

Surface Hub 2’nin her ne kadar net olarak özellikleri bilinmese de Microsoft’un yaptığı açıklamaya göre tasarımı ofis içinde rahat bir kullanım fikri temel alınarak gerçekleştirilmiş. Bu nedenle tamamen portatif, esnek ve hafif bir fizikselliğe sahip olması bekleniyor. Açıklamanın devamında fiyatlandırma konusunda herhangi bir sürpriz olmayacağı ve benzer rakip cihazlar aşağı yukarı aynı fiyata sahip olacağı belirtildi. Surface Hub serisi şu an tüm dünyada o kadar önemli bir kullanıcı kitlesine sahip ki toplamda 25 ülkede 5000’i aşan sayıda iş yerine satışı gerçekleştirildi. Fortune 100’deki şirketlerin %50’sinden fazlası Surface Hub kullanımına tamamen geçiş yapmış durumda.

Ekleyen :ilkilkkarabul_j1ox5m9nTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Microsoft Surface Hub 2 Geleceği Beraberinde Getiriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Libelle Servis Kadıköy

Libelle Servis Kadıköy 08 Ağustos 2019

 • Tavsiye Ettiklerimiz

 • ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Apple’dan tepki çeken iPhone hatası Muz Hangi Mevsimde Yenilir? Sandro Botticelli kimdir Özel Buderus Servis Merkezi İle Tanışın! Ashley Greene Makale Satışı İle Para Nasıl Kazanılır ?

  FACEBOOK'TA BİZ

  © 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu WhatsApp iletişim: 0262 606 0 726

  Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

  shares