Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

iPhone X ve 3 Kameralı Yeni Versiyonu

Ana Sayfa » Teknoloji » iPhone X ve 3 Kameralı Yeni Versiyonu
iPhone X ve 3 Kameralı Yeni Versiyonu

iPhone X ve 3 Kameralı Yeni Versiyonu

Son günlerde birçok farklı kaynakta ve sosyal mecrada adeta çığ gibi büyüyen bir dedikodu var ve bu da iPhone X’in yeni gelecek bir versiyonun arkasında tam üç adet kamera bulunduğu. Tabii bu pek inandırıcı gelmiyor ancak bu neredeyse artık her yerde karşınıza çıkabilecek seviyede yayılmayı başarmış bir söylenti durumunda.

The Korea Herald’da yer alan bir raporda, Samsung Galaxy S10’un ve iPhone X Plus’ın 3 tane kamera lensi bulundurduğu bilgisi yer alıyor. Olur da söylentiler doğru çıkarsa ve gerçektende iPhone X Plus’ın arkasında 3 adet kamera bulunursa, 3. lensin işlevinin ne olacağı ise henüz bilinmiyor.

3 lensli kamera sisteminin daha önce bir örneği var mı diye bakıldığında, akla ilk olarak Huawei’nin P20 Pro telefonu geliyor ve onda da 3 lens sırasıyla 40-megapiksel ana kamera, 20-megapiksel monokrom kamera ve 8-megapiksel telefoto kamera şeklinde işlev görüyordu.

Ancak şu an bu dedikoduların döndüğü ortamlarda Apple’ın 3. lensi nasıl değerlendireceği konusu önemli bir tartışma odağı konumunda ve oldukça da yaratıcı fikirler ortaya atılıyor. Bunlar arasında, en geniş kitle tarafından kabul gören fikir 3. lensin geliştirilmiş zoom amacıyla kullanılabileceği görüşü.

Bunların hepsi her ne kadar şu an söylenti durumunda olsalar da, uzun zamandır kesin olarak kendi açıklamalarına dayanarak bildiğimiz bir şey var; o da Apple’ın kamerasına bir değişiklik getirmek istediği.

iPhone X ve 3 Kameralı Yeni Versiyonu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • Tavsiye Ettiklerimiz

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Çevre kirliliği peygamber sünneti vakalarını arttırıyor! Türk Sineması ve Komedi Siber Güvenliğe Genel Bakış ve Giriş 2020 Yılına Kadar Teknoloji Nasıl İlerleyecek ? Kış Sebzeleri Nelerdir? Dünya Sağlık Örgütü genetik değiştirme iddiası için heyet oluşturuyor

  FACEBOOK'TA BİZ

  © 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu

  Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

  shares