Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İkitelli’de Karel Santral Servis ve Satış Şubesi

Ana Sayfa » Teknoloji » İkitelli’de Karel Santral Servis ve Satış Şubesi
İkitelli’de Karel Santral Servis ve Satış Şubesi

İkitelli Karel Servisi

Günümüzde en vazgeçilmez eylemlerden birisi iletişimdir. İş ortamında aile bağlantılarına kadar her alanda sürekli bir iletişim hali mevcuttur. Bu iletişimin kesildiği durumlarda insan kendini yetersiz hissetmektedir. İşyerlerinde meydana gelen kesintiler ise çok daha büyük sorunlara yol açmaktadır. Bekleyen müşteriler, aksayan işler ve biriken sorunlar işletmelerin karşılaşmak istemeyeceği durumlardandır.

Santral Arızalarında Kalıcı Çözüm

İletişimin en önemli kaynağı telefon ve internettir. Zamanla internet ya da telefon bağlantısı kesilmektedir. Bu durum iki sebepten kaynaklanır. Ya kullanılan alandaki bir aksaklıktan ya da iletişim hizmetini veren firmanın altyapısından kaynaklanan kesintinin derhal halledilmesi gerekir. Bu durumda öncelikle arızanın sebebinin bilinmesi gerekir. ikitelli Karel servisi, iletişim arızalarının çözümü alanında faaliyet gösterir. İletişim altyapı firmasına ulaşmak zaman alabileceğinden en hızlı çözüm karel servisleridir. İkitelli bölgesinde faaliyet gösteren santral firmamız sadece 2 saat içinde arıza olan mekâna ulaşmakta ve inceleme yapmaktadır.

Karel Servisi Hizmetleri

İkitelli karel servisi firmamızın personelleri tecrübeli ve niteliklidir. Deneyimleriyle ve kullanılan teknolojik cihazlar ile arızayı derhal tespit eder ve çalışmalara başlar. En kısa zamanda yapılan tamirat ile işlerin aksaması engellenir, zamandan olduğu gibi işten de tasarruf sağlanır. Firmamız tamirat dışında satış ve montaj hizmeti de vermektedir. Karel servisi olarak internet hattı ve telefon bağlantısı arızaları dışında network ağ kurulumu, çağrı merkezi kurulumu, santral kurulumu ve ikili internet ağı kurulumu hizmeti de vermektedir.

İkitelli’de Karel Santral Servis ve Satış Şubesi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Libelle Servis Kadıköy

Libelle Servis Kadıköy 08 Ağustos 2019

 • Tavsiye Ettiklerimiz

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Sofia Vergara Sandro Botticelli kimdir Christina Aguilera Daria Werbowy Snapdragon 710 ile Daha Güçlü Telefonlar Monica Belluci

  FACEBOOK'TA BİZ

  © 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu iletişim: paravansite@gmail.com

  Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

  shares