Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hastanede Ve Evde Yatan Hastalar İçin Özel Dizayn Hasta Yatakları

Ana Sayfa » Sağlık » Hastanede Ve Evde Yatan Hastalar İçin Özel Dizayn Hasta Yatakları
Hastanede Ve Evde Yatan Hastalar İçin Özel Dizayn Hasta Yatakları

Hastanede Ve Evde Yatan Hastalar İçin

Özel Dizayn Edilen Hasta Yatağının Özellikleri

Hasta yatağı hastalar için özel dizayn edilir.  hasta yatağının üst bölümü manuel olarak veya elektrikli motor desteği ile ve kumanda yardımıyla istenilen yükseklikte ayarlanır. Hastaların günlük aktivitelerini yapmaları için sırt desteğini yukarı doğru kaldırarak hasta daha rahat ihtiyaçlarını karşılar. Hasta uyumak istediği zaman destek bölümleri düzleştirilerek yatak pozisyonunu alır. Nefes alma dokuma özelliği olan yataklar, ter ve ısıya bağlı olarak oluşan kızarıklıklar, pişik ve yatak yaralarını önlemek için üretilir.

Hastaların Rahatlığı Ve Güvenliği İçin Tasarlanan

Hasta Yatakları Modelleri

Yüksek hava geçirgenliğe sahip ve masaj yapma özelliği bulunan modeller hastaların daha rahat hissetmesini ve rahat uyumasını sağlar. Uzun süredir hareket edemeyen hastalar için çok noktalı masaj özelliği olan hasta yatakları tavsiye edilir. Vücuda farklı yerlerden yapılan masaj, kan dolaşımını hızlandırıp kasları harekete geçirdiği için hastanın iyileşme döneminde daha rahat ve zinde olmasını sağlar.

Hasta Yatağı Kiralama Ve Hasta Yatak Fiyatları 

Hasta yatağı kiralama yada hasta yatak fiyatları yatakların özelliklerine, markasına, kalitesine ve modellerine göre değişir. Masaj yapabilen, uzaktan kumanda ile yönetilebilen, anatomik olan ve ekstra aksesuarları bulunan yeni model yataklar eski klasik yatak modellerine göre daha yüksek fiyatlıdır. Çıkartılabilir veya değiştirilebilen koruyucu üst yüzeye sahip olan ürünler sıvı geçirmez ürünlerle kaplanarak yatakların daha hijyenik olmasını sağlar. Sizde aradığınız hasta karyolası modellerini https://www.hasta-yataklari.com/ sitesinden bulabilirsiniz.

Hastanede Ve Evde Yatan Hastalar İçin Özel Dizayn Hasta Yatakları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • Tavsiye Ettiklerimiz

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Mutluluğu aramak mutluluk getirmiyor Marion Cotillard Aşk Falınızı Merak Ediyormusunuz ? Makale Satışı İle Para Nasıl Kazanılır ? Beyin göçü nedir 2018 Yılında Yükselmesi Beklenen 10 Teknoloji

  FACEBOOK'TA BİZ

  © 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu iletişim: paravansite@gmail.com

  Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

  shares