Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hasta Yatağı Kullanımının Önemi

Ana Sayfa » Sağlık » Hasta Yatağı Kullanımının Önemi
Hasta Yatağı Kullanımının Önemi

Hasta Yatağı Kullanımının Önemi

Hasta yatağı, yatakta tedavi gören hastaların bakım süreçlerini kolaylaştıran, hastaya hareketlilik sağlayan tıbbi bir yataktır. Ev tipi normal yataklarda yatan hastalar bedenlerinin belli bölgelerini kullanarak yapması gereken bir çok işi yapamazlar. Günlük ihtiyaçlarını bu mağduriyetlerinden dolayı tek başlarına karşılayamazlar. Yatakları içinde doğrulup kalkamadıkları için ne yemek yemeleri mümkün olur ne de tuvalete gitmeleri. Bu bağlamda elektrik motoru sistemi ile çalışan, hastanın baş ve ayak kısmı yüksekliğini ayarlamasına izin veren hasta yatakları imal edilmiştir. Elle çevirmeli krank sistemiyle çalışan manuel hastane yatakları ile artık üretilmemektedir. Hasta ve bakıcısına güvenlik, konfor ve kullanım kolaylığı sağlayan elektrikli yataklar firmamız Emek Sağlık tesislerinde imal edilmektedir.

Ürünlerinin pazarlamasını da kendi bünyesinde gerçekleştiren firmamızdan kiralama hizmeti de alabilirsiniz. Hastanız felçli veya yatalak durumda değil de sadece kısa bir süre için hasta yatağında yatması gerekiyorsa bu hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama İstanbul ilimizde ve temsilciliklerimizin bulunduğu diğer illerimizde verdiğimiz bir hizmettir. Web sitemizde bulabileceğiniz telefon numaralarımızdan bize ulaşarak kiralama işlemlerini başlatabilirsiniz. Bu hizmetimize dahil olarak hasta yatağı ile birlikte şilte ve serum askısı gibi diğer yardımcı ürünlerde ücretsiz olarak size verilmektedir.

Son derece kaliteli ürünleriyle medikal piyasada bilinen firmamız, modellerini sürekli geliştirmekte ve yeni tasarımlarla hastaların yaşamına kolaylıklar katmaktadır. Hastalarınızın iyileşme evresindeki rahatlıkları ve güvenliği bizim için de önemlidir. Ürettiğimiz yataklar tamamen hasta ve bakıcı dostudur. Hastanın her türlü günlük faaliyeti yapmasına olanak sağlayacak şekilde tasarlanmışlardır. İthal ettiğimiz yatak korkulukları ve motorları son derece dayanıklı ve kalitelidir. Hastanın yataktan düşme riskini en aza indirgeyen yan korkuluklar tamamen antibakteriyel silinebilir plastik malzemeden üretilmiştir.

Firmamızda satışa sunulan ve sürekli yatan hastalar için bir başka ürün de havalı yataktır. Bu tip yataklar felçli ve yatalak durumunda olup sürekli yatan hastaların yatak basıncından dolayı vücutlarında oluşması muhtemel bası yaralarına karşı kullanılmaktadır. Havalı yatak çeşitleri de firmamızdan gerek satın alma gerekse kiralama yoluyla temin edilebilmektedir. Pozisyon verme özelliğine sahip çeşitleri de mevcut olan havalı yataklar firmamızın ithalatı olduğu için uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Hasta yatağı, iyileşme sürecindeki yatan hastalar için son derece önemli bir medikal üründür. Hastanızın hastalığının durumuna uygun bir yatak seçiminde Emek Sağlık olarak her zaman size yardımcı oluyoruz. Web sitemiz https://www.hastayataklari.co üzerinde ürünlerimizle ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler diliyoruz.

Hasta Yatağı Kullanımının Önemi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

RASTGELE İÇERİKLER

Özel Sharp Buzdolabı Servis 7-24 Hizmetinizde! “Depresyon hırkası”na dikkat! (“Depresyon şortu yok, depresyon hırkası var”) Sun Tzu kimdir Dünya Sağlık Örgütü genetik değiştirme iddiası için heyet oluşturuyor En büyük 100’den 66’sı arttı Akıllı Telefonlar Tehlikede Mi?

FACEBOOK'TA BİZ

© 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu iletişim: paravansite@gmail.com

Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

shares