Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Alkol Bağımlılığı Ne Zaman Tedavi Edilmelidir ?

Ana Sayfa » Sağlık » Alkol Bağımlılığı Ne Zaman Tedavi Edilmelidir ?
Alkol Bağımlılığı Ne Zaman Tedavi Edilmelidir ?

Bağımlılık denilince tedavi edilmesi gereken bir şey söz konusu. Çünkü bağımlılık bir durum anlatıyor, bir bozukluk anlatıyor. Muhtemeldir ki yaşamın diğer alanlarında da bozukluğa sebep olmuştur.

Çünkü bağımlılık diyoruz, yani bilinçli sosyal içicilik var ondan bahsetmiyoruz burada. Bağımlılık terimi direk tedavi edilmesi gereken bir durumdur. Bağımlılık deyince mutlaka tabi bir uzman yardımı almakta fayda var çünkü bağımlılığın birçok nedeni olabilir altta yatan. Bir depresyon olabilir ki toplumumuzda çok sık rastlıyoruz özellikle erkeklerde depresyonu alkolle tedavi etmek gibi.

Altında yatan başka psikiyatrik bozukluklar olabilir. Bunlara müdahale edildiğinde tedavi şansı ve alkol bağımlılığıyla baş etme şansı kolaylaşıyor. O yüzden bir uzmana danışmakta mutlaka ve mutlaka yarar var.

Ekleyen :ilkilkkarabul_j1ox5m9nTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Alkol Bağımlılığı Ne Zaman Tedavi Edilmelidir ? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • Tavsiye Ettiklerimiz

 • ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Hastayı bilgilendirmeyen özel hastaneye 3 milyon lira ceza Careem Türkiye’de taksilerle yola devam edecek Özel Sharp Buzdolabı Servis 7-24 Hizmetinizde! Zehir Etkisi Yapan Sebzeler Ah Bir Pikachum Olsa Çağatay Ulusoy kimdir

  FACEBOOK'TA BİZ

  © 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu WhatsApp iletişim: 0262 606 0 726

  Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

  shares