Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Çiftlik Bank Parayı Geri Kurtarma

Ana Sayfa » Nasıl Yapılır » Çiftlik Bank Parayı Geri Kurtarma
Çiftlik Bank Parayı Geri Kurtarma

Çiftlik Bank Parayı Geri Kurtarma


Çiftlik bank son günlerde oldukça fazla konuşuluyor ve binlerce kişi dolandırıldıkları parayı geri almak istiyorlar. Peki bu bu işlem mümkün mü? Detaylar yazımızda!


2017 yılının en popüler uygulamalarından birisi olan çiftlik bank son günlerde şirketin tüm parasını alarak ülkeyi tek ettiği herkes biliyor. Mehmet Aydın adında ki şahıs çiftlik bankın bütün parasını tahminen bu ücret 500 Milyon Türk lirası, Mehmet Aydın bu para ile Uruguay’a giderek Türkiye’den kaçmıştı. Ülkemizde dolandırılan bir çok insan yatırdıkları bu paranın nasıl geri alınacağını bir çok kez şekiller ile denediler. Şehirlerinde bulunan Çiftlik Bank merkezlerine gidip paralarını istediler fakat merkezler ya bom boştu yada olanlarda saten dolandırılmıştı. Bu paraları geri almak imkansız diyebiliriz çünkü, para yatırır iken direk olarak kendi arzunuz ve isteğiniz ile yatırdınız ve gerekli sözleşmeleri imzaladınız. Bu sorundan ötürü verdiğiniz paralar ve mallar geri almak imkansız, belki Mehmet Aydın biraz olsun insanı duyguları kabarır ve paraları geri verir diye düşünüyor iseniz dahi hiç düşünmeyin çünkü şuan altında bir spor araba ile Uruguay sokaklarında turlamak da. Bu Türk halkı için bir ders olsun ne kadar güzel tanıtılan ve genç girişimciler arasında en başarılısı olarak gösterilen çiftlik bank nerede ise 77 bin kişiyi dolandırdı ve ülkeyi terk ederek Uruguay vatandaşı olarak Türk halkının parasını yemektedir. Sizler için kısa sürede çok para kazanacaksınız diye kandırmak isteyenlere kesinlik ile inanmayın elbet bir gün onlar karlı çıkmak isteyeceklerdir, aynı çiftlik bank gibi.

Ekleyen :ilkilkkarabul_j1ox5m9nTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Çiftlik Bank Parayı Geri Kurtarma - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Libelle Servis Kadıköy

Libelle Servis Kadıköy 08 Ağustos 2019

Kartal Rowenta Servis

Kartal Rowenta Servis 08 Nisan 2019

 • Tavsiye Ettiklerimiz

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Mizah Stresi Hafifletiyor Teknolojinin İnsan Hayatına Etkileri Makale Sungun Babacan kimdir Avustralya’dan Google’a sıkı denetim geliyor Milli hava savunma sistemine yerli platform Bulgarca Tercüme Hizmeti

  FACEBOOK'TA BİZ

  © 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu

  Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

  shares