Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sevgilinizle Tatile Çıkarken Dikkat Etmeniz Gereken 4 Şey

Ana Sayfa » Kadın » Sevgilinizle Tatile Çıkarken Dikkat Etmeniz Gereken 4 Şey
Sevgilinizle Tatile Çıkarken Dikkat Etmeniz Gereken 4 Şey

Sevgilinizle birlikte seyahat etmek, ilişkinizi güçlendirecek bir deneyimin olmasının yanı sıra, birbirinizi daha iyi tanımanızı ve ilişkinizde sabrınızı test etmenizi sağlayacaktır. Bunu bamdiğer bir kent ya da bir ülkede yaşam sürdürmek ise hem riskli hem de keyifli olacaktır. İşte sevgilinizle tatile çıkarken ilgi etmeniz gerekenler…

Öncelikle ilişkiniz çok yeniyse tatil planı yapmayın. Evet, birbirinizi tatilde daha iyi tanıyacaksınız ama yola çıkmadan da biraz tanımakta yarar var değil mi? “10 günlük tatil nasıl geçti anlamadım” demek yerine bitmesi amacıyla gün saymayı kimse istemez.

Tatile çıktığınızda para bozukluğu yaşam sürdürmek istemiyorsanız, evden ayrılmadan evvelce ortak bir oran belirleyin. Bütçe planınıza ideal ilerlerseniz tatildeki mümkün problemlerin birçoğunu çözmüş olursunuz. Öte yandan tatil maliyetlerini nasıl bölüşeceğinizi de eskiden belirleyin. İlişkinizde “benim olan her şey senindir” noktasına gelmediyseniz karşı tarafın “fazladan para ödüyorum” hissine kapılmaması amacıyla ortak bir bütçe oluşturun.

Eğer siz müze gezmek, sevgiliniz ise deniz kenarında süre geçirmek istiyorsa değişik planlar yapabilir, aktivitelerinizi tamamladıktan sonra akşam yemeğinde buluşabilirsiniz. Tatile birlikte gittiniz diye keyif almadığınız şeyleri gerçekleştirme mecburiyetinde değilsiniz. Üstelik, birbirinizi diğer bir kentte özlemek, buluşmayı daha tutkulu kılacaktır!

Sizin yabancı diliniz iyidir, sevgiliniz ise zor yol tariflerini bulmada başarılıdır. Bu noktada birbirinizin kuvvetli yönlerini kullanın ve harika bir tatil ekibi olduğunuzu kendinize de kanıtlayın. Yaptığınız grup çalışması, seyahatinizin problemsiz geçip gitmesini sağlarken, sizi birbirinize daha da yakınlaştıracaktır.

Sevgilinizle Tatile Çıkarken Dikkat Etmeniz Gereken 4 Şey - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

En özel Kokular

En özel Kokular 24 Aralık 2018

 • Tavsiye Ettiklerimiz

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Soğuk havada sıcak basıyorsa dikkat! (Her ateş soğuk algınlığı belirtisi değil!) Anjinin Çocuklarda Daha Sık Görülmesinin Sebepleri Nelerdir? Uzay’daki Bebek Evrenler Nedir ? Avustralya’dan Google’a sıkı denetim geliyor Zayıflatan Sebzeler Nelerdir ? Mahallenin mobeseleri

  FACEBOOK'TA BİZ

  © 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu

  Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

  shares