Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sofia Vergara

Ana Sayfa » Genel » Sofia Vergara
Sofia Vergara

Sofia Vergara

Sofia Vergara’nın hayatı, boyu, filmleri, tv şovları ve daha fazlasını bu yazımızda sizler için derledik. Kolombiyalı aktrisin asıl adı Sofia Margarita Vergara’dır. Beş çocuklu bir ailenin kızı olan Sofia 1972 yılında dünyaya gelmiştir. Oğlu Manolo’nun doğumu henüz 18 yaşında yaşında gerçekleştirmiş olduğu evliliğindendir. Maalesef fazla sürmeyen evliliğinden sonra dişçiliği eğitimine başlamıştır. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Sofia televizyon dünyasına geçiş yaparak asıl şöhretine kavuştuğu serüvenine adımını atmıştır. Seksi oyuncu zaman içerisinde aranan isimler arasında yerini almıştır. Birçok dergide kapak olan Sofia sunuculuk yaparak ve reklam ve filmlerde oynayarak çok yönlü olarak ününe ün katmayı başarmıştır.

2009 yılında Modern Family Dizisindeki Gloria Delgado Prichett Rolü ile zirvede yerini almıştır. Yer aldığı birçok başarılı projenin dışında seksiliği ile gündem de yerini alan ünlü yıldız güzelliğinin yanı sıra düzgün fiziği ile de dikkatleri çekmeyi başarmıştır.

2000 yılında konan tiroit kanseri teşhisi sebebi ile zor günler geçiren Sofia gerekli tedavi ile sağlığına kavuşmuştur.40’lı yaşlara adım atmasına rağmen güzelliğinden hiçbir şekilde ödün vermemiştir.

Yengeç burcu olan Sofia burcunun özelliklerini taşımaktadır. Ela gözleri ve koyu sarı saçları ile gözleri üzerinde toplamayı başaran Sofia 63 kilo ve 170 boyundadır.23 yaşında geldiğinde düşük bütçeli bir dizide rol almıştır.

AskMen dergisinin Dünyanın en çekici kadınları listesinde birinci olan Sofia başarılarını özgünlüğüne ve çabasına borçlu olduğunu dile getirmektedir. Erken yaşta yaptığı evlilik sonucunda ayrıldığında tekrar döndüğü eğitim ve kariyer hayatı ile güçlü bir anane olmayı başarmış ve bir idol olacak kadar kendini geliştirmiştir.

Sofia Vergara

Sofia Vergara - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

RASTGELE İÇERİKLER

Demokratik Bir İlişkinin 7 Kuralı Milli hava savunma sistemine yerli platform Sosyal medyada ‘sponsorlu-reklamlı dolandırıcılığa’ dikkat Seyithan Özdemir kimdir “Trans yağların kaldırılması yılda 540 bin ölümü engelleyebilir” Bloomberg’in Hikayesi

FACEBOOK'TA BİZ

© 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu iletişim: paravansite@gmail.com

Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

shares