Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Porsche, Tesla’yı nasıl alt edecek?

Ana Sayfa » Genel » Porsche, Tesla’yı nasıl alt edecek?
Porsche, Tesla’yı nasıl alt edecek?

1- ELON MUSK’IN DA POPÜLARİTESİ SAYESİNDE ELEKTRİKLİ OTOMOBİL DENİLDİĞİ ZAMAN PEK ÇOK KİŞİNİN AKLINA GELEN İLK MARKA TESLA. MUSK PAZARLAMA KONUSUNDA OLDUKÇA İYİ BİR İSİM. TESLA’NIN ÖNÜNE NASIL GEÇMEYİ PLANLIYORSUNUZ?

Pazarlama ile değil ürün kalitemizle rakiplerimizi geride bırakacağız İnsanları, müşterilerimizi modellerimizin niteliği ve performansı ile ilgili ikna etmemiz lazım ve bunu yapacağız.

Porsche Mission E (Mission E Cross Tourismo), 15 dakikada yüzde 80 şarj olabiliyor, tek şarj ile 500 kilometre menzile sahip oluyor, sıfırdan 100 km/s sürate 3,5 saniyede çıkıyor ve bu pazarlama değil elle tutulur bir ürün.

2- PEKİ ÇOK KİŞİNİN GÜNÜN SONUNDA ELEKTRİKLİ OTOMOBİL MODELİNİZİ TESLA İLE KIYASLAMASI SİZİ RAHATSIZ EDİYOR MU? KENDİNİZİ TESLA’NIN GÖLGESİNDE HİSSEDİYOR MUSUNUZ?

Bu çok normal bir rekabet ve biz Porsche olarak niteliğimizi yukarıda tutmayı ürünlerimizi üst civarda tutmayı iyi biliyoruz. Bu hal elektrikli otomobil modelimiz amacıyla de geçerli.

Bunu hibrit modellerimiz ile esasen kanıtladığımızı düşünüyorum. Bu amaçla bir rahatsızlık söz hususu değil. Zira Tesla bizim amacıyla başka rekabet ettiğimiz markalardan yalnızca bir tanesi.

3- GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA PORSCHE, UÇAN OTOMOBİL TEKNOLOJİSİ İLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR YAPTIĞINI AÇIKLAMIŞTI. BİZE BİR TARİH VEREBİLİR MİSİNİZ? SİZCE BU MODELLERİ NE ZAMAN GÖREBİLECEĞİZ?

Sizin de söylediğiniz gibi durumu hazırda bu alanda çalışmalar yürütüyoruz. Kişisel görüşüm 10 ila 15 sene sonra görülebilir bir model ile karşı karşıya olacağımız yönünde. Uçan otomobiller hususu ile ilgili dile getirebileceğin en gerçekçi tahminim bu yönde.

4- BU OLDUKÇA UZUN BİR SÜRE. NİÇİN DAHA ERKEN DEĞİL? ŞİRKETİN BU ALANDA KARŞI KARŞIYA KALACAĞI ENGELLER Mİ VAR?

Öncelikle bu husus ile ilgili yeni düzenlemelere gereksinim var. Dünyanın pek çok değişik noktasında değişik fikirler olacaktır. Benim tahminim bu düzenlemelerin olabildiğince sıkı olacağı yönünde.

Bu amaçla yapımcılar olarak ilk olarak ikna etmememiz gereken çok çok aktör olacak. Bu yüzden en az 10 ila 15 senelik bir zamanın sonrası uçan otomobilleri göreceğimizi düşünüyorum.

5- SİZİN FAVORİ PORSCHE MODELİNİZ HANGİSİ?

Kesinlikle 911! Pek çok müşterimiz gibi benim de çocukluğumdan beri hayallerimiz süsleyen model 911.

Porsche, Tesla’yı nasıl alt edecek? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Marion Cotillard

Marion Cotillard 10 Şubat 2020

 • Tavsiye Ettiklerimiz

 • ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Hemofili Hastalarına Prof. Dr. Sevtap Hamdemir Kılıç’tan Tüp Bebek Tedavisi Önerisi iPhone X ve 3 Kameralı Yeni Versiyonu Olivia Wilde Türkiye’de Mizah Bulut Teknolojisi ve Siber Güvenlik Nasıl İlerliyor ? Lexar 1TB SD kart tanıtıldı!

  FACEBOOK'TA BİZ

  © 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu WhatsApp iletişim: 0262 606 0 726

  Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

  shares