Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Galaxy S8 Android Pie güncellemesi Türkiye’de!

Ana Sayfa » Genel » Galaxy S8 Android Pie güncellemesi Türkiye’de!
Galaxy S8 Android Pie güncellemesi Türkiye’de!

Samsung Galaxy S8+ ve Galaxy S8 Plus amacıyla Android Pie güncellemesini bekleyenler amacıyla müjdeli haber bu sabah saatlerinde geldi. Galaxy S8 Android Pie güncellemesi ülkemizde de dağıtılmaya başlandı.

Galaxy Note 10 modelinden ilk detaylar geldi! Galaxy Note 10 modelinden ilk detaylar geldi!
Samsung Galaxy Note 10 modelinden ilk detaylar gelmeye başladı. Şirkete yakın kaynaklarca elde edilen bulgular doğrultusunda, Galaxy Note 10 kamera özellikleri meydana çıktı!

Türkiye amacıyla Galaxy S8 Android Pie güncellemesi yayınlandı!
Geçtiğimiz haftalarda belli başlı bölgelerdeki kullanıcılar amacıyla yayınlanan Galaxy S8 Android Pie güncellemesi uzun bir süre sonra Türkiye’deki kullananlara da dağıtıldı.

Galaxy S8 Android Pie Türkiye
Yaklaşık olarak 1.6 GB boyutundaki Android 9.0 Pie güncellemesiyle merakla beklenilen One UI arayüzü de kullananlara sunuldu. Bunun haricinde çoğu yeni özellik ve geliştirmeye ev sahipliği yapan Galaxy S8 Android Pie güncellemesi ile tabiri caizse kullanıcıları bambaşka bir akıllı telefon tecrübesi bekliyor.

Android Pie güncellemesini, telefonunuzun program güncellemesi menüsünden denetim ederek rahatlıkla yükleyebilirsiniz. 1610,50 MB boyutunda olan Pie güncellemesi, bu işlemin anında sonrası telefonunuza yüklenmeye başlayacak. Peki, güncellemeyle birlikte kullananlara sunulacak olan, One UI arayüzüyle bizleri ne gibi yenilikler bekliyor. Gelin, kısaca bahsedelim.

Samsung One UI arayüzü neler sunuyor?
Android 9.0 tabanlı One UI güncellemesi ile birlikte çoğu yeni özelliği kullananlara sunacak olan Samsung, bambaşka bir kullanıcı tecrübesi yaşatmayı vaat ediyor.

Yeni arayüz ile eş güdümlü manzarası daha yalın ele getiren Samsung, tek elle tüketimi kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Android’e gelen katlanabilir telefon desteği, Samsung’un yeni arayüzünde de destekleniyor. Samsung, 2019 senesi amacıylade katlanabilir telefon modelleriyle karşımızda olacak. Yeni arayüz bu modellerde de kullanılıyor.

Ayrıca yeni arayüzde karanlık / gece ilişkiyi da bulunuyor. Bununla birlikte simgelerin de tekrardan tasarlandığı, arayüzde yuvarlak köşeli hatların ilgi çektiğini söyleyebiliriz. Simgelerle birlikte fontlar da yenileniyor. Söz hususu One UI arayüzü ile alakalı çeşitli verileri buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Galaxy S8 Android Pie güncellemesi Türkiye’de! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Steve McCurry kimdir

Steve McCurry kimdir 09 Kasım 2019

Sun Tzu kimdir

Sun Tzu kimdir 06 Kasım 2019

Samih Rıfat kimdir

Samih Rıfat kimdir 04 Kasım 2019

 • Tavsiye Ettiklerimiz

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Zehir Etkisi Yapan Sebzeler Taze Meyve ve Sebze Tüketmenin Yararları İstanbul Arçelik Servis En Zor Durumlarda Yanınızda Blogger Olabilmek İçin Nelere Dikkat Etmek Gerekir? “Nefes darlığı tedavi edilmezse, kalıcı hasarlar bırakabilir” Mandıra Filozofu İstanbul

  FACEBOOK'TA BİZ

  © 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu iletişim: paravansite@gmail.com

  Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

  shares