Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Detox nedir ne işe yarar

Ana Sayfa » Genel » Detox nedir ne işe yarar
Detox nedir ne işe yarar

Vücudumuzun çeşitli yolla girenleri atık madde olarak dışarıya atılmasında yardımcı olan detox zararlı toksitlerden kurtulmanızı sağlamaktadır. Herkesin belli aralıklarda aldığı fazla kiloları vardır. Bu kilolardan kurtulmak için bazı diyet ve detoxlar uygulanmaktadır.

Vücudumuzdan bulunan zararlı toksinleri atmamızda bize destek sağlayacak detox sularının birçok çeşidi bulunmaktadır. Bu detoxlardan bir kaçı limon, tarçın elma, salatalık, çilekli vitamin, avokado, greyfurt, iştah açıcı ve metabolizma hızlandırıcı olmaktadır. Belli yaşam tarzına ve ihtiyaçlarına göre değişik detoxlar da önerilir.

Detox İle Birlikte Düzenli Egzersiz

Detox ile birlikte günlük egzersizlerinizi uygulamanız durumunda sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Günlük olarak 2.5 litre su tüketilmelidir. Uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Bu kurallar uyarak gözle görülür değişim yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Vücudumuzda ki gereksiz zararlı toksitleri beslenme, spor ve terleme yoluyla da atabilirsiniz.

Bu detox ve sağlıklı beslenme sonucu vücudumuzda depolanan yağları atmada büyük etken sağlayacaktır. Detox metabolizmanızın da hızlanmasında yardımcı olur. Bu gibi zayıflatıcı detox sularının belli bir süre sonra zayıflamayı azaltacaktır.

Detox bir diğer şekilde de cilt hücrelerinin yenilenmesini ve tazelenmesini sağlar. Her detox a ait farklı süreler tanımlanmıştır. Sizlere uygun gelebilecek herhangi bir detox a başlayabilir formunuzu koruyabilirsiniz.

Detox’un Depresyona Etkisi

Detox ’un depresyona da iyi geldiği depresyonu engellediği söylenmektedir. Bu gibi detoxların faydaları saydıkça çoğalır hale gelir. Oldukça yararlı bu detox sadece diyet yapanlar için değil sağlıklı fit duruş ve uzun süreli yaşam için de birebirdir.

Detox nedir ne işe yarar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • Tavsiye Ettiklerimiz

 • RASTGELE İÇERİKLER

  “E-spor” olimpik spor olarak kabul değerlendirilmeyecek Sulu Sebze Yemekleri Kalp krizi riskini tahmin edebilen biyosensör geliştirildi İkitelli’de Karel Santral Servis ve Satış Şubesi Zayıflatan Sebzeler Nelerdir ? Bekarlar evli erkek arasındaki fark

  FACEBOOK'TA BİZ

  © 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu

  Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

  shares