Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Android’e Fortnite Geliyor

Ana Sayfa » Genel » Android’e Fortnite Geliyor
Android’e Fortnite Geliyor

Android’e Fortnite Geliyor!

Güncelleme 9 Ekim 2018: Arkadaşlar oyun hala beta aşamasındadır ve ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor. Gelişmeler için lütfen sitemizi takip edin. Oyun ile ilgili detaylı inceleme yazılarıda Google Play üzerinden indirilebilir olduğunda sitemize eklenecektir.

Artık oyun oynamayanların bile ismini duyduğu, son zamanlarda rekorlar kırmaya devam eden Fortnite, Epic Games’in yaptığı açıklamaya göre mobile özel eklenecek birkaç yeni özellikle beraber Android’e geliyor. Fortnite çıktığı gibi bir anda patlama yaşayarak diğer battle royale oyunları gerek izleyici gerek oyuncu kitlesi olarak ezip geçmeyi başarmıştı ve firmanın kendi blogunda yaptığı açıklamaya göre bu başarıyı Android’e de taşımayı planlıyorlar. Gönderinin içindeki “Mobilin Durumu” adlı kısımda oyunun mobil sürümünün içerdiği bazı özellikler listeleniyor. Bu listede en çok göze çarpan özellikler, oyuncuların diledikleri gibi kişiselleştirebilecekleri HUD ve oyunun PC versiyonunda olmayıp sadece mobilde olan sesli sohbet sistemi.

Ayrıca hit oyunun üreticisi olan Epic Games, sesli sohbet ve kişiselleştirilebilir HUD’a ek olarak otomatik koşma ve ateş etme gibi ekstra oynanış özelliklerinin üzerinde de çalıştıklarını belirtti. Bunlara ek olarak, kullanıcı dostu olan bir güç tasarrufu modu ekleyip çeşitli performans geliştirmeleri de yapıyorlarmış. Apple ortamı olan AppStore’a mart ayında gelen Fortnite, orada da yine inanılmaz bir başarı gösterip ücretsiz popüler uygulamalar listesinin tepesine hızla tırmanmayı başarmıştı. Hatta Sensor Tower bu konuda hayret verici bir istatistik paylaştı: Epic Games, Fortnite’ın AppStore’a eklenmesini takip eden 3 haftalık süreç içeresinde yaklaşık 15 milyon dolar gibi bir gelir sağladı. Yani artık Android’e geldiğinde nasıl bir para kazanacaklarını tahmin etmek güç.

Android’e Fortnite Geliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • Tavsiye Ettiklerimiz

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Metrobüs Bahçelievler İstanbul 2019 yılbaşı hediyeleri “Bitkisel yöntemlerin MS tedavisine hiçbir katkısı yok” Ariadne Artiles Bekarlar evli erkek arasındaki fark Christina Hendricks

  FACEBOOK'TA BİZ

  © 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu

  Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

  shares