Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Mandıra Filozofu İstanbul

Ana Sayfa » Eğlence » Komedi Filmleri » Mandıra Filozofu İstanbul
Mandıra Filozofu İstanbul

MANDIRA FİLOZOFU İSTANBUL

Yapımı yılı 2015 olan filmin senaristi  Birol Güven , yönetmeni  ise Müfit Can Saçıntı. Filmin oyuncuları ise şöyle: Müfit Can Saçıntı, Birol Güven ,Gülnihal Demir,Mehmet Auf,Kemal Kuruçay,Mahir İpek, Uğur Alibaşoğlu ,Abdullah Şahin,Nihan Durukan ,Alper Düzen

Mandıra Filozofu’nun devamı  niteliğinde olan Mandıra Filozofu İstanbul, filmin ilk bölümünde olduğu  gibi yine çok düşündürücü sosyal mesajlar içeriyor. Yaşadığımız hayatı ve değerlerimizi  tekrar tekrar sorgulatan bu keyifli filmde Mustafa Ali  yıllar önce ailesini yabancı bir kadın için terk etmiş ama şu anda ölüm döşeğinde olan babasını ziyaret etmek için İstanbul’a gidiyor. Eski okul arkadaşına yaptığı ziyarette  biraz dertleşiyorlar  ve bu ailenin kaderini değiştiriyor. Ayrıca  İstanbul’da üniversite okuyan yeğeninin  de yanlış yoldan doğru yola dönmesini sağlıyor. Küçük bir köyden büyük bir şehre okumaya giden çoğu gencimiz gibi Mustafa Alinin yeğeni de bir takım psikolojik değişimler  yaşıyor. Özünü reddetme , başka biri gibi görünme ve davranma çabasını fark eden Mustafa Ali , yeğenini  özüyle buluşturup geleceği için büyük bir yanlıştan dönmesini sağlıyor. Bu arada kısa süreliğine kurumsal ve büyük bir firmada  girdiği çaycılık işinde ,  hem  çalıştığı şirketin çalışanlarından müdür ve patronlarına kadar herkesi şaşkınlığa sürüklüyor hem de çalışma hayatında olan bireyleri , hayatlarını ve değerlerini  tekrar gözden geçirmeye sevk ediyor. Toplumsal  ve bireysel değerlerin  yanı sıra aile bağları ve değerlerine de değinilmiş bu bölümde. Ailece keyifle izleyeceğimiz çok önemli dersler çıkarabileceğimiz bir film.

Mandıra Filozofu İstanbul - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Eyvah Eyvah 3

Eyvah Eyvah 3 01 Haziran 2018

Eyvah Eyvah 2

Eyvah Eyvah 2 24 Mayıs 2018

Deliha

Deliha 08 Mayıs 2018

 • Tavsiye Ettiklerimiz

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Şaşırınca ben capsi Yağlı Ciltler İçin Bakım Ten Rengine Göre Nude Ruj Seçimi  Diyette Niçin Sebze Tüketmemiz Gerekir Ashley Greene Teknolojik Okuryazarlık Nedir ?

  FACEBOOK'TA BİZ

  © 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu iletişim: paravansite@gmail.com

  Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

  shares