Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Gülmek İsteyenlere Film Önerileri

Ana Sayfa » Eğlence » Komedi Filmleri » Gülmek İsteyenlere Film Önerileri
Gülmek İsteyenlere Film Önerileri

Gülmek isteyenlere, film önerileri:

Film izlemeyi sevmeyen az sayıda insandan değilseniz, buradaki filmlere göz atmanızı öneriyoruz. Hele ki tercihiniz içinde mizah unsurları ağırlıkta olan komedi filmler ise, bu listede o tür filmlerden oldukça bol göreceksiniz. Yeni ve eski filmlerin karışık olduğu bir liste bu, evet içlerinde muhakkak izledikleriniz de vardır; ancak ya izlemedikleriniz? Hadi, şimdi onlara bakalım.

Bir kitap editörünün ülkede kalabilmek için erkek asistanıyla evlenmek zorunda kalışını anlatan bir film, Teklif (The Proposal). 2009 Amerikan yapımı olan film, romantik- komedi türünde gösterime girmişti; süresi ise 108 dakika.

Daha eskilere gidecek olursak; 1975 İngiltere yapımı Pembe Panterin Dönüşü (The Return of the Pink Panther) bizi karşılıyor. Çok izlenen, çok bilinen bir film olmasına rağmen güncelliğini koruyan bu filmin süresi, 113 dakika; yönetmeni ise Blake Edwards. Gizem, komedi, polisiye, suç türlerinde sayılan film; esrarengiz bir olayı anlatıyor.

Türkiye’ye dönecek olursak; komedi dediğimizde akla gelen Yeşilçam filmlerini saymadan olmaz. Kemal Sunallar, Adile Naşitler, İlyas Salmanlar, Ayşen Grudalar… Saymakla bitmeyecek kadar önemli sanatçının bir o kadar da önemli filmi hemen gözler önüne geliyor. Hababam Sınıfı’nı kaç kez izlediğini hatırlayan var mı ya da Gırgıriye’yi? Günümüz filmlerine kıyasla çok daha düşündürücü mizahi öge barındırın bu filmler, eğlendirmeyi de başarıyordu, düşündürmeyi de. Velhasıl kelam, mizah izleyecekseniz, düşünmekten de kaçınmayın.

 

Gülmek İsteyenlere Film Önerileri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Mandıra Filozofu İstanbul

Mandıra Filozofu İstanbul 24 Haziran 2018

Eyvah Eyvah 3

Eyvah Eyvah 3 01 Haziran 2018

RASTGELE İÇERİKLER

Jennifer Lawrence Mandıra Filozofu İstanbul Pablo Neruda kimdir Elektronik Cihazlar Tehlikede Mi ? Muz Hangi Mevsimde Yenilir? Christina Aguilera

FACEBOOK'TA BİZ

© 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu iletişim: paravansite@gmail.com

Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

shares