Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Blake Lively

Blake Lively

BLAKE LIVELY

Biz onu GOSSIP GIRL kızı Serena olarak tanıdık. Moda da adından oldukça söz ettirdi.25 Ağustos 1987 de dünyaya geldi.3 yaşında iken sürekli uyuduğu ve uyum sağlayamadığı için gönderildiği okuldan atılmıştır.

Hollywood’un en içten yüzü olarak adını tarihe yazdırıyor. Özel hayatı hakkında fazlan konuşulmaması ise özele koruduğundan dolayıdır. Ailesinin mesleği oyunculuk olmasına binaen onun en büyük hayali ise Stanford Üniversitesi2nde eğitim görmekmiş. Annesinin ısrarı ile oyunculuğa geçmiştir.

En şaşırtıcı özelliği ise baharatlara olan tutkusudur. Gittiği her ülkenin baharatlarını aldığını dile getiriyor.  Ve aldığı baharatları koklamadan duramıyor. İnsanları rahatsız etmemek için aldığı baharatları oyuncak ayıcıkların içine saklayıp kokladığı da kayda değer bir bilgi olarak geçmektedir.

Filmler de genelde parti kızı olarak görünen Blake hayatı boyunca hiç alkol kullanmamıştır. Amerika’nın en etkili işkadınlarından biri olan Martha Stewart idolüdür. Müzik dinlemek mi yemek yapmak mı derseniz BLAKE yemek yapmayı tercih edecektir. Duygusal bir boyut olarak görmektedir yemek yapmayı.

9 Eylül 2012 tarihinde sinema oyuncusu Ryan Reynolds ile hayatını bileştirmiştir. James Renolds adın da tatlı bir kızı vardır.

İlk başrol deneyimi ise 2007 yılında vizyona giren Elvis And Ana Bella filmidir. Rolü için çok fazla kilo vermek zorunda kalmıştır. Oyunculuğa ise ilk olarak 1998 tarihin de sinema filmi Sandman da ki ufak rolü ile adım atmıştır. Uluslararası şöhreti yakaladığı Gossip Girl oyuncunun en çok kazanan isimlerden biri olmasını sağlamıştır.

BLAKE LIVELY RESİMLERİ

AppleMark

Blake Lively - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Sofia Vergara

Sofia Vergara 17 Kasım 2018

Olivia Wilde

Olivia Wilde 28 Ağustos 2018

Olga Kurylenko

Olga Kurylenko 21 Ağustos 2018

Milla Jovovich

Milla Jovovich 14 Ağustos 2018

 • Tavsiye Ettiklerimiz

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Siber Güvenlik Ne Kadar Önemli Spor yaparken yaralanmamak için 8 önemli kural! Ceviz suyunun mucize faydaları ve zayıflatma etkisi Teknoloji Bağımlılığı ile İlgili Kısa Yazılar Kalp sağlığı ile ilgili bilinmesi gereken 7 gerçek Marion Cotillard

  FACEBOOK'TA BİZ

  © 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu

  Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

  shares