Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Audrey Look

Ana Sayfa » Biyografi » Oyuncular » Audrey Look
Audrey Look

Audrey Look

Hollywood Yıldızı ve moda ikonu olan Audrey Hepburn… Givenchy imzalı küçük siyah bir elbise ile yıldızı parlayan bir ikon… Zarafet, başarı, güzellik, iyilikseverlik timsali döneme damga vuran bir isim. Sadece filmler de değil, günlük yaşam da ki tarzı ile de dönemde ilham kaynağı olan asil kadın!

Minimalist ve zamansız giyim tarzı ile her zaman zarif ve şık olan Audrey sade giyim tarzı ile oldukça ilgi çekmiştir. Abartılı renklerden uzak olup genellikle nötr renkler tercih etmiş ve kendine has yorumları ile “Audrey Look “ denilen stil akımını ortaya çıkarmıştır.

Ödül törenlerin de giydiği straplez ve çiçekli elbiseler de oldukça göz alıcı ve romantik. Audrey Look ile dikkat etmeniz gereken en önemli kurallardan biri de abartıdan uzak olmak ve çok renkli parçaları bir araya getirmemek olacaktır. Her şeyin az ve öz olanı makbul iken Audrey Look da bu şekilde az ve öz o kadar şık ve asil! Günümüz modasının en güzel ikonu olarak modanın tarihsel serüvenin de her zaman ön planda olan bir kadın…

1960 ‘s kısa saçın vermiş olduğu maskülen hava şık ceketler ile bütünleşir. Stilin en önemli parçalarından biri de “capri pants” adı verilen kısa pantolonlardır.

Audrey Hepburn’un en sevdiğim sözü ile sonlandırmak isterim:

“Eğer güzel gözlerin olmasını istiyorsan, insanlara iyilikle bak, eğer saçların güzel olsun istiyorsan bırak çocuklar ellerini geçirsin saçlarından, ince bir bedense istediğin ekmeğini açlarla bölüş ve güzel dudaklara sahip olmak için sadece güzel sözler söyle…”

Audrey Look - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Sofia Vergara

Sofia Vergara 17 Kasım 2018

Olivia Wilde

Olivia Wilde 28 Ağustos 2018

Olga Kurylenko

Olga Kurylenko 21 Ağustos 2018

Milla Jovovich

Milla Jovovich 14 Ağustos 2018

RASTGELE İÇERİKLER

Arjantin’de hanta virüsü 9 can aldı Milli hava savunma sistemine yerli platform Organize İşler Çiftlik Bank Parayı Geri Kurtarma Twitter CEO’su Dorsey’nin Myanmar paylaşımı tepki topladı Daria Werbowy

FACEBOOK'TA BİZ

© 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu iletişim: paravansite@gmail.com

Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

shares