Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Sarah Murdoch

Sarah Murdoch

Sarah Murdoch Kimdir?

Sarah Murdoch, Britanya doğumlu bir Avustralya Modeli, oyuncu ve televizyon sunucusu olan çok yönlü bir kişiliğe sahip. 31 Mayıs 1972’de, Güney Londra, İngiltere’de Croydon’da doğdu. Avustralya’da ebeveynleri tarafından yetiştirilmiştir. Sahne Sanatları McDonald Koleji’ne katılarak bale eğitimi aldı. Ancak ustası ona uzun ve bale için uygun olmadığını söyledikten sonra yolunu değiştirdi. Sarah Murdoch’un bir İngiliz vatandaşı olduğu ve biyografisinde sözü edilen etnik kökeni beyazdır.

Sarah Murdoch, kariyerine 17 yaşındayken Vivien’in Yönetimine giriş yaparak başladı. Kısa bir süre sonra Paris’e taşındıktan sonra bir pistte çalışmaya başladı. Daha sonra 1999 ve 2003 yıllarında Sports Illustrated Swimsuit konularının yanı sıra farklı kampanyalarda da göründükten sonra Vogue, Elle, Marie Claire ve daha birçok derginin kapaklarında yer aldı. Sarah Murdoch uluslararası düzeyde başarı doruğuna ulaştı. Popüler sabah haberlerine ve röportaj şovuna geldi. Sarah Murdoch, Ulusal Meme Kanseri Vakfı’nın bir hamisi olup, meme kanseri hakkında farkındalık yaratmak için bölümün eş kurucusu olarak çalıştı. Head Over Heels başlıklı romantik bir komedide rol aldı ve aynı zamanda popüler sitcom, Friends’te  bir bölümde yer aldı. Kendisini bir aktris, model ve televizyon sunucusu olarak tanıtırken medyada parlıyor.

Sarah Murdoch Sosyal Medyada Çok Sevilen Bir Model

Sarah Murdoch şimdi kocasına sadık bir eş ve çocukları için sevgi dolu bir anne. 1999 yılında milyarder Lachlan Murdoch’un oğluyla evlendi. Bu çift şimdi üç çocuk, iki oğul, Kalan Alexender ve Aidan Patrick ve bir kızı Aerin Elisabeth Murdoch ile kutsanmıştır. Sarah Murdoch halen kocası ve sevimli çocukları ile Los Angeles, Kaliforniya’da yaşıyor.

Sarah Murdoch hala 45 yaşındayken genç görünüyor. Sarah Murdoch, kar amacı gütmeyen çeşitli kuruluşlarda ve yardım çalışmalarında bulundu. Sarah Murdoch ve eşi su evlerini açık artırmaya koymuşlar ve milyonlarca satmışlardı. Ayrıca Avustralya Şirket Direktörleri Enstitüsü’ne de üye olmuştur. Sarah Murdoch’un dövmesini seven çok hayranı var. Kendisinden etkilenen çok sayıda hayranı var. Twitter, Instagram ve Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde aktiftir ve kendisini bu sosyal medya platformları üzerinden de takip edebilirsiniz.

Sarah Murdoch - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Ariadne Artiles

Ariadne Artiles 24 Eylül 2018

Rosie Huntington Whiteley

Rosie Huntington Whiteley 04 Eylül 2018

Olga Kurylenko

Olga Kurylenko 21 Ağustos 2018

Milla Jovovich

Milla Jovovich 14 Ağustos 2018

RASTGELE İÇERİKLER

Sebzelerin Faydaları İkitelli’de Karel Santral Servis ve Satış Şubesi Ağlamanın Faydaları Nelerdir Doğum Günü Pastası Seçimi Nasıl Yapılır Mahallenin mobeseleri Zehir Etkisi Yapan Sebzeler

FACEBOOK'TA BİZ

© 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu iletişim: paravansite@gmail.com

Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

shares