Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ashley Greene

Ashley Greene

Ashley Greene

ABD’li film oyuncusu ve model olan Ashley 21 Şubat 1987 doğumludur. Adı Ashley Michelle Greene‘dir. Jacksonville /FLORİDA /ABD de doğmuştur. Balık burcu olan model 86-66-86 vücut ölçülerine sahiptir.165 boyunda olan model 39 numara ayakları ve 34 bedeni ile oldukça zariftir. Ela gözlerinde büyülenmemek elde değil.

Ashley model olmak isteyen fakat bir model için yeteri kadar uzun olmayan bir kadındır. Bu yüzden podyum da değil de televizyon ve reklamlar da yer alması önerilmiştir. Ashley’in ani yükselişi 2008 yılın da Stephenie Meyer ‘in “Alacakaranlık “ romanından esinlenilerek yapılan film de oynaması ile gerçekleşmiştir. Breakfast at Tiffany’s favori filmleri arasında yer almaktadır. İtalyan yemeklerine karşı zaafı vardır. Ashley Greene ilk olarak 2005 yılın da Mtv de yayınlanan şaka programı olan Punk ‘d programın da ekran da yerini almıştır. İlk oynadığı film ise Mike Cahill tarafından yazılan King of California‘dır. Televizyon ve oyunculuk dersleri alan ASHLEY aldığı derslerden sona oyunculuğa âşık olmuştur. 17 yaşında oyunculuk hayatına atılmak için Los Angeles ‘ e taşınmıştır. Alacakaranlık film serisinin tümünde rol alan oyuncu yıldızını parlatan alacakaranlık serisinin kitaplarından haberdar olmadığını da belirtmiştir. Birçok farklı film de rol alan Ashley 2018 ‘de vizyona girecek olan birkaç filmi bulunmaktadır.

2009 yılında Alacakaranlık filmi ile Teen Choice En iyi Çıkış Yapan Kadın Film Oyuncusu Ödülünün sahibi olmuştur.

Ashley Greene - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Sofia Vergara

Sofia Vergara 17 Kasım 2018

Ariadne Artiles

Ariadne Artiles 24 Eylül 2018

Rosie Huntington Whiteley

Rosie Huntington Whiteley 04 Eylül 2018

Olivia Wilde

Olivia Wilde 28 Ağustos 2018

 • Tavsiye Ettiklerimiz

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Rosie Huntington Whiteley Mizah Stresi Hafifletiyor Bulut Teknolojisi ve Siber Güvenlik Nasıl İlerliyor ? “Yağ enjeksiyonu ile yılların izini silmek mümkün” Mobil Teknoloji Nasıl Gelişti ? Careem Türkiye’de taksilerle yola devam edecek

  FACEBOOK'TA BİZ

  © 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu

  Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

  shares