Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Milla Jovovich

Ana Sayfa » Biyografi » Moda Tasarımcısı » Milla Jovovich
Milla Jovovich

Milla Jovovich

17 Aralık 1975’te doğmuş olan Tasarımcı Sovyetler Birliğinde doğmuştur. Yüz milyondan fazla Derginin kapağında yer alan ve Beşinci Elemanlar, Ultraviolet filmlerinde rol almış Ukraynalı bir aktristir. Süper model, Moda tasarımcısı, şarkıcı olarak birçok alanda başarı göstermiştir.

Los Angeles ta bekar olan annesi tarafından yetiştirilmiştir. Rusçanın yanı sıra Sırpça ve İngilizce ‘de bilmektedir.11 yaşında iken fotoğrafçı olan Richard Avedon tarafından fark edilen Milla Uluslararası üne kavuşmuştur.

Revlon markasının Dünya’daki en unutulmaz kadınlar reklamlarında yer almış ve Lel moda dergisinin kapak kızı olmuştur.12 yaşında ilk profesyonel model çekimini yaptırmıştır.

Milla birçok moda markasının kampanyalarında yer almıştır. L’oreal’in Dünya çapındaki sözcüsü ve modelidir.2000’li yıllardan itibaren hayatında ters giden durumlardan ötürü oyunculuk kariyerine ara vermiştir. Moda tutkusu ile yanan Milla Jovovich-Hawk giyim serisini piyasaya sürmüştür.

15 yaşında ilk albümü için şarkı yazmıştır. İlk albümü The Divine Comedy 1994 ‘te yayınlanmıştır. Charitable çalışması Milla’nın hayatında çok önemli bir yer tutmuştur. Tören üstadı olarak görev yapan Milla Elizabeth Taylor ile birlikte çalışmıştır. Uzun yıllar boyunca her zaman daha sağlıklı yaşam sürdürmeyi ve yoga yapmayı tercih etmiştir. Ayrıca abur cuburdan kaçınmıştır ve kendi yemeklerini kendi pişirmektedir. Hayatındaki tüm önemli gelişmeleri tek tek not eden Milla ileride bir otobiyografi yayınlamayı planlamaktadır.

Kızı Ever Anderson 3 Kasım 2007 ‘de doğmuştur. 22 Ağustos 2009’da evlendiler. İkinci kızı Dashiel Edan ise 1 Nisan 2015’te doğmuştur. Başarıları ile hep göz önünde olan Milla çok çalışması ve azmi ile bugünlere gelmiştir.

Milla Jovovich - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Sofia Vergara

Sofia Vergara 17 Kasım 2018

Ariadne Artiles

Ariadne Artiles 24 Eylül 2018

Rosie Huntington Whiteley

Rosie Huntington Whiteley 04 Eylül 2018

Olivia Wilde

Olivia Wilde 28 Ağustos 2018

 • Tavsiye Ettiklerimiz

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Yurtdışında GCSE gibi Yüksek Düzey Sınavlara Kol Saati Yasağı Geliyor Jessica Biel Apple’dan tepki çeken iPhone hatası Eyvah Eyvah Jennifer Lawrence Kapsamlı SEO Rehberi

  FACEBOOK'TA BİZ

  © 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu

  Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

  shares