Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

İstanbul Arçelik Servis En Zor Durumlarda Yanınızda

Ana Sayfa » Bilgi » İstanbul Arçelik Servis En Zor Durumlarda Yanınızda
İstanbul Arçelik Servis En Zor Durumlarda Yanınızda

Yaşam alanlarında rahat ve konforlu bir şekilde işlemlerin gerçekleştirilebilmesi için beyaz eşya teknolojilerine gereksinim duyulmaktadır. Dünyanın her yerinde yaşam alanlarında son derece yoğun şekilde her evde kullanılan beyaz eşya teknolojileri alanında Türkiye’ nin en büyük ve en önemli beyaz eşya üreticisi konumunda bulunan Arçelik’in tüm beyaz eşya ürünleri fonksiyonel kullanım sağlıyor. Son derece yüksek performans verimliliği sunmakta olan Arçelik markalı beyaz eşya ürün gruplarına ilişkin olarak aynı kapasitede profesyonel özel beyaz eşya servisi hizmetleri Arçelik Servis İstanbul merkezi tarafından sunulmaktadır. Uzman tekniker kadrosu ve güncel Arçelik beyaz eşya teknolojileriyle uyumlu servis altyapısı sayesinde tüm ürünlerdeki arızalarda tüketicilerin en kaliteli servis hizmetini alabilmesi sağlanıyor.

Haftanın her günü 24 saat kesintisiz olarak sunulmakta olan Arçelik Servisi İstanbul hizmetlerine işletişim bilgileri üzerinden kolayca ulaşılabiliyor. Yapılan başvurularda tüketicilerin profesyonel servis hizmetlerine en kısa zaman dilimleri içerisinde ulaşabilmesini sağlamak maksadı ile İstanbul’ un tüm bölge ve ilçelerinde hazır durumda tam teşekküllü mobil ekipler bulunduruyor. Servis araçlarının tüm Arçelik beyaz eşya ürünlerindeki teknik parçalara uyumlu orijinal yedek parçalarının bulunduruluyor olması sayesinde parça değişimlerinde dahi her zaman kaliteden ödün verilmeyen ekonomik ve hızlı bir müdahale ile arızanın giderilmesi sağlanıyor. Bu şekilde arıza onarımından geçirilen Arçelik beyaz eşya ürünlerinin ilk günkü performansında uzun ömürlü kullanım kapasitesine sahip olmaları sağlanıyor.

Ekleyen :ilkilkkarabul_j1ox5m9nTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İstanbul Arçelik Servis En Zor Durumlarda Yanınızda - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • Tavsiye Ettiklerimiz

 • ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Oksijen İle Uzayda Gezinmek Mümkün Mü ? Abdullah Avcı kimdir İleri Düzey Programlama Dilleri Sungun Babacan kimdir Robert Edwin Peary kimdir İlkbahar Meyveleri ve Sebzeleri Nelerdir?

  FACEBOOK'TA BİZ

  © 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu WhatsApp iletişim: 0262 606 0 726

  Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

  shares