Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

ELEKTRONİK SİGARA NEDİR?

Ana Sayfa » Bilgi » ELEKTRONİK SİGARA NEDİR?
ELEKTRONİK SİGARA NEDİR?
Eğer sizde sigara kullanıyorsanız önce kendinizin, sonrada çevrenizdeki insanların sağlıklarını olumsuz olarak etkileyen bir unsursunuz. Her geçen gün, sizde bu olumsuzluklardan payınıza düşeni alarak sağlığınızda bir takım aksaklıklar olduğu fark edeceksiniz. Sağlığınız ve çevrenizdeki pasif içici olarak adlandırılan, insanların sağlığı için sigarayı bırakmak ve sizde bırakacağı olumsuz sonuçlardan kurtulmak istersiniz. Ancak birbirini kovalayan günlerde, sürekli olarak yinelenen yarın bırakacağım, cümlesini kuruyorsunuz. Artık sigarayı bırakmanız gerekmiyor.  Çünkü sigarayı, bırakmadan da, sizde bıraktığı zararlı sonuçlardan kurtulabileceğinizi bilin. Eğer bırakmaya karar verdiyseniz, artık sigarayı bırakmanız çok ama çok kolay olacak. Yapmanız gereken tek şey, elektronik sigarayı kullanmaya başlamak. Normal sigaranın yerine bu sanal sigarayı kullanırsanız sağlığınız ve yaşamınız için yeni bir başlangıç olacak demektir.
Pekâlâ, nedir bu Elektronik Sigara?
E-sigara olarak ta adlandırılan bu cihaz sağlığa hiçbir zararı olmayan tamamen gerçek bir sigara görünümlü simülatördür. Normalde kullandığınız sigaranın tüm tatmin edici özelliklerini taşır. Teknoloji sayesinde yapılan araştırmalara göre sigara dumanında 1500 ün üstünde zararlı kimyasal madde tespit edilmiştir. Bunların en başında herkesin de bildiği karbon monoksit ve katran vardır. Elektronik sigara ilk olarak dünyaca tanınmış ve adını teknoloji geliştirme firması olarak tanıtan Ruyan Tech şirketi tarafından bulunmuştur. Daha sonra sürekli olarak gelişen teknoloji sayesinde birçok kaliteli malzemeden farklı ihtiyaçlara yönelik modelleri de üretilmeye başlanmıştır. Şuan günümüzde de birçok firmanın bünyesinde bulunan bu ürün, sigara bırakma konusunda en etkili yöntem olarak belirtilmiştir. Ülkemizde de oldukça revaçta olan bu ürünün maalesef orijinal olmayan tabirceyse çakma versiyonları üretilmektedir. Elektronik sigara alırken dikkat etmeniz en önemli unsur garantisinin olup olmadığı ve orijinal olup olmadığıdır. Kar amaçlı satılan bu sahte ürünler, insan sağlığını, orijinal elektronik sigaranın tam tersine, içerisinde bulunan kimyasal maddeler nedeniyle olumsuz etkilemektedir. Kullanımı oldukça basit olan bu ürünü sitemizde de rahatlıkla bulabilirsiniz. Sigarayı yavaş yavaş ve kesin bir şekilde doğru adımlar atarak bırakmanız artık mümkün. Hiçbir sıkıntı, stres gözetmeksizin sigarayı rahat bir şekilde bırakabilmenizi sağlayan teknoloji harikası ürün Vaporesso Revenger elektronik sigara çeşitlerinde en çok rağbet görenlerdir.

 

ELEKTRONİK SİGARA NEDİR? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

 • Tavsiye Ettiklerimiz

 • RASTGELE İÇERİKLER

  iOS 12’de iPhone’nuzu Ne Kadar Kullandığınız Görülebilecek Lexar 1TB SD kart tanıtıldı! Türk Sineması ve Komedi Hangi Sebze Hangi Mevsimde Yenir? Lady Gaga Kalp yetmezliği geceleri uyutmuyor! (Kalp yetmezliği belirtileri neler?)

  FACEBOOK'TA BİZ

  © 2001 - 2018 aamiy.com | Yeni Moda Sosyal Medya Platformu

  Aamiy - Tüm Hakları Saklıdır

  shares